| emilyionescu a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti dintre Europa, Statele Unite sau sa ramane-ti in Romania... Unde a-ti alege sa locuiti?

7 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

SUA şi România. O casă aici, una acolo. happy

| LikeARollingStone a răspuns:

We love Rumania!

| Aasdfghj a răspuns:

Romaniahappy

| Anynamee a răspuns:

Clar statele unite.In Romania ti se da cu bata'n cap sa-ti fure telefonul indiferent ca e iPhone 5 sau Nokia 1100. Taxe noi in fiecare zi, degeaba castigi 25 de milioane ca iti raman 10.Economia muci.E foarte greu sa iti dezvolti o afacere.Clar Statele Unite deoarece poti "supravietui" mult mai bine acolo.Ideea e ca nu iti da viza Romania. Dupa ce ca nu iti mai ajung banii de paine te mai si obliga sa ramai! Urat!

| TrupFaraSuflet a răspuns:

Europa(ar fi fain,dar depinde unde mai exact),Statele Unite(stiu engleza,dar nu imi place ideea de a locui acolo), Romania(faina tara, dar m-am cam saturat de ea)...deci aleg sa locuiesc pe Marte big grin

| mihaelutsaaaaaaa a răspuns:

Los Angeles California(Europa) si Romania

| mutulica2 a răspuns:

In europa, intr-o tara ca Franta sau spania