| emilyionescu a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti dintre Europa, Statele Unite si Romania, unde a-ti prefera sa locuiti? De asemenea, specizati orasul, regiune etc (:

Răspuns Câştigător
| Anny1 a răspuns:

Tot ROMANIA deoarece odata ce esti roman chiar daca e greu in tara nici`unde nu ti`e mai binisor ca si acasa sa stii locul unde ai copilarit, patu` in care`ai dormit locurile pe unde te cauta mama ta tot nu este ca de exemplu:New York oh go on desi multi ar spune ca acolo e viata mai usoara oh go on tot nu e ca si acasa si ba mai mult nu as` prefera orasele deoarece sunt aglomerate.etc.tot la tara e mai binetongue stai linistita asta e parerea mea sper ca te-am lamurittongue bafta in viata:*

7 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Romania e in Europa straight face

| Dina a răspuns:

Imi doresc mult in Franta-Paris happy

| stefana21 a răspuns:

Eu nu ma pot decide...pentru mine depinde de moment si de ce simt.

| MihaelaDart a răspuns:

Inii dintre noi am spune ca mai bine in Romania, ca aici ne-am nascut si tot acasa e mai bine..., dar parerea mea personala a2a casa pe care o am si chiar ma simt in largul meu... este Grecia-Thessaloniki, orasul meu de suflet si daca m-ar reintoarce in Romania, sincer as plange ceea ce am lasat in urma. Pe lanfa ca job si trai o duc mult mai bine, ma simt atat de bine ca si cum m-as fi nascut la greci.

| GossipGirlD a răspuns:

Statele Unite. love struck Manhattan, New York.

| iricool1996 a răspuns:

In Europa,in Paris, Venetia, Napoli sau Londra(mai putin).
Viseeeeeeee...

| zmeurica90 a răspuns:

In Canada, reg Ontario, orasu Kitchener. sau in orasu Montreal. Acolo e cel mai binewinking