| DanielleDaniaD a întrebat:

Daca ar fi sa alegetzi intre IUBITh`:X Si parintzi ce ati alege?:X
Si dc?!
Dau funda` stai linoh go on

Răspuns Câştigător
| Catta a răspuns:

Eu sunt baiat, si as alege parintii. Parintii nu dispar din viata ta asa cu una, doua, dar un iubit\Iubita poate sa dispara si sa apara oricand...

3 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

N-as putea sa aleg, e prea greu, mai ales ca imi iubesc parintii dar si iubitul.

| Xonia a răspuns:

Grea alegere.
Daca ar fi sa fiu cu iubitul de cateva zile/saptamani, cred ca mi-as alege parintii, cu iubitul nu o sa raman toata viata, dar cu parintii da.
Daca ar fi sa fiu cu iubitul de cativa ani, ar fi foarte foarte greu. Daca nu as putea sa ii aleg pe amandoi, ar fi foarte greu.

| dorutza_9395 a răspuns:

Parintii, insa dupa ce momente perfecte am petrecut astazi cu el imi este greuhee hee.