| MilkshakeShake a întrebat:

Daca ar fi sa alegetzi intre prieteni si iubit ce ati alege avand in vedere faptul ca 2 di ngasca te barfesc pe la spate happy?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Prieteni. Putini dar buni. El nu e o constanta.Si niciodata nu va fiwinking

| fluturas a răspuns:

Deci nu-s prieteni adevarati, deci iubiii laughingwinking
si depinde cine te-a pus sa alegi, sau cine pe cine nu accepta, daca prietenii te-au pus sa alegi dintre ei si iubitul tau, eu zic ca iubitul daca a fost invers atunci as alege prietenii happy pentru ca persoanele la care ti te accepta asa cum esti nu iti cer sa alegi big grin

| Adela50 a răspuns:

Pff.Pai nu stiu.As incerca sa rezolv problemele cu cei din gasca, iar daca le-as rezolva, as alege prietenii, pentru ca pe ei ii ai o viata intreraga, dar un iubit e trecator.