| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar fi sa mergeti oriunde pe pamanutu asta si sa nu platiti nimic sa aveti toate chelutielile platite si sa va simtiti minunat cu cine ati merge si unde?

Răspuns Câştigător
| CLau8GeRrY a răspuns:

Cu cei mai buni prieteni si cu familia si as merge in Dubay pentru tot restul vietii.dar tu?kiss

2 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Pai daca as putea merge oriunde m-as intoarce in Romania. love struck daca nu v-a trebui sa platesc nimic si daca banii nu vor mai conta de ce sa plec prin straini?

Răspuns utilizator avertizat