| hatzul a întrebat:

Buna ziua, TPU! Ce părere aveți despre iubitele care își "cara" efectiv după ele prietenele, aproape oriunde mergeți ca și cuplu?

13 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Cum a zis cineva mai jos, nu le cara in spate.
Uneori e mai frumos o iesire in grup, alte ori e mai ok in 2.
Astea se discuta intre parteneri!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inseamna ca sunt foarte nesigure pe relatie sau nu vor o relatie serioasa

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă prietenele se lasă cărate, am părerea că acele iubite au calități de lider.

| Freya1 a răspuns:

Nu sunt asa bătrână, dar generația mea nu știa cum sa facă sa nu aibă prea multe fete în jurul iubiților lor.

Nu stiu ce sa zic de comportamentul asta, probabil asa pot sa se simtă în largul lor, sa fie mai comunicative și deschise.Sau,nu prea are ce vorbi cu tine.
Intreab-o pe ea?

| Hammurabi a răspuns:

Nu am întâlnit situația asta în viața reală.

| wildthing a răspuns:

Ma gandesc ca e un apropo pentru un threesome.winking

Răspuns utilizator avertizat
| Sophieka a răspuns:

Sunt nesigure si / sau imature.

Exista si baieti care fac faze de genul.

| FreddieM a răspuns:

Ușoară întrebare. Nu ești TOTUL pentru ea. Situația se va schimba dupa ce mai schimba câțiva și creste mai mare.
Cheers

| carevaescu a răspuns:

The more the merrier. Nu vad nimic neaparat gresit in asta. Daca te deranjeaza, vorbeste cu ea. Sfatul meu este sa gasesti un echilibru, in sensul de a avea iesiri doar voi doi pe langa celelalte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le cara in spate?

| Robert2526 a răspuns:

Se simt nesigure, e o modalitate de a ascunde anxietatea legata de relatia lor.

| Utilizatoare123 a răspuns:

As crede ca tipa nu e interesata sa aiba un iubit de fapt...
Si ca se plictiseste in relatie.