| AlWaYsSmYlE a întrebat:

Daca ar fi sa schimbati un ceva la voi care ar fi acel lucru? si de ce la-ti schimba?

6 răspunsuri:
| paupaulapaulina a răspuns:

Mi'asi schimba silueta...
Am o inaltime de 1.66 si 50 de kg, a'si dori sa am macar u vreo 6 kg mai putin. ( Eu una ma consider grasuta blushing )

Sau marimea nasuluihee hee Deoarece eu am mereu senzatia ca e cam mare chiar daca altii imi spun ca e potrivit.

Sau un ultim lucru ar fi parul :-s. Eu il am cret cu bucle frumoase, dar mi'ar placea mult mai mult sa il am macar pentru 3 zile lins' ( drept ).

Pls da Fundita love struck

| FucktheSystem a răspuns:

As vrea sa schimb... nimic.
Imi place cum sunt, poate as vrea sa am o voce mai frumoasa sa pot sa cant intr-o formatie dar nimic mai mult.

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

As vrea sa fiu mai buna si sa nu-i dezamagesc niciodata pe cei dragi! happy

| mariaaaaaaaa18 a răspuns:

Sa am sani mai mari deoarece in fiecare zi sunt complexata deoarece nu am 'bombe''crying

| lawynutza a răspuns:

As schimba onestitatea (o am rea mare).De ce? Pt ca au ajuns ca toti sa-mi ceara ceva pentru ca ma stiu onesta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incapatanarea sau orgoliul.