| Nibichan a întrebat:

Daca ati da timpul inapoi sa schimbati ceva ce ati schimba?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Sincer? NIMIC,pentru ca daca schimb trecutu,imi afecteaza viitorul,nu vreau sa fiu un papagal cu tatuaje,cercei, aburi in fumu de alcool si multe pitipoance pe langa mine.
Prefer sa fiu un om calculat, si asa prin cate am trecut am invatat cate un lucru.
Mi-as spune doar atat. daca ar fi sa imi dau un sfat mi-as zice in felu urmator " Nu te incredere in nimeni " atat, in rest, nimic nu imi voi spune de as putea asta mi-as spune.
in rest, imi voi spune ca am fost sanatos bla bla bla.

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Lumea.

| DNSK a răspuns:

Inceputul

| DDCC a răspuns:

Felul cum gândesc.

| pozeanimate a răspuns:

As lua o alta cale decat cea care am luat-o

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Uneori spun ca da alteori spun ca nu, dar in orice caz trebuie sa traim prezentul

| DunkelheitBu a răspuns:

Sa il fi apreciat mai mult... sa nu il pierd, acum sa nu mai fiu "tarfa" pentru el