| Doigetar a întrebat:

Daca ar fi sa va puneti un piercing unde v-ati pune:spranceana, nas sau buza? credeti ca piercing-ul in spranceana este mai mult pentru baieti sau merge si la fete?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Eu am in nas:x
piercing-ul in spranceana arata bine si la fete nu numai la baieti;)
http://sanatate.md/data/pic/articles/488/1100.jpeg
http://amdoar18ani.ro/wp-content/uploads/2008/05/sp_a0012.jpg

pup

9 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Nicaieri. Nu le suport. Prefer sa fiu naturala.

| deejayra a răspuns:

In penis

| Larette a răspuns:

Mie nu imi plac piercingurile. Dar numai cel din limba imi place.As vrea sa imi fac ca nu este vizibil, dar mama...are si ea ceva de spus laughing

| ChocolateDroid a răspuns:

Mie imi plac cele in buza.
Chiar imi doresc unul dar stii cum e cu parintii...
In nas nu prea vreau pentru ca a avut o prietena si atunci cand si l-a dat jos se vedea cam urat. Mai ales cand vorbea se auze un vajait din nasul ei laughing Si cand esti racit nu prea poti sa iti stergi nasul.

Cel mai fain e cel in buza dupa parerea mea. Cel in spranceana e dragut dar baietilor le sta mult mai bine.
Succes!

| Яùxsi a răspuns:

Daca ar fi in buza laughing sau sub buza love struck

| michy a răspuns:

In buric.Cum a spus si lory1995 fetele trebuie sa fie mai finute si baietilor le sta mai bine piercing in spanceana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Eu as alege in nas, cred.Si cred ca baietilor le sta mai bine decat fetelor cu piercing in spranceana decat fetelor, pentru ca fetele trebuie sa fie mai finute, mai sensibile. Iar baietii sunt destul de sexy cu piercing in spranceana, gen Marius de la Akcent:
http://www.viva-tv.pl/img/132/111/_viva_art/147_marius-by-myself_vv.jpg
Te pup :-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge si la fete... iti poti facewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce parte se pun piercing-urile in spranceana la fete?