| Someonee a întrebat:

Daca as avea vreo 10 televizoare (de ultima generatie) care pe Amazon.com costa 6000 de dolari, le-as putea vinde cu 3000 de dolari unui magazin cum ar fi Euronics sau Mall sau alteceva? De avut am sa am dar nu stiu daca as putea vinde.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Magazinele de electrocasnice isi cupara marfa de la distribuitori autozati sau direct de la producator tocmai pentru a nu plati de 2 ori pretul asa cum incercu tu sa ii fraieresti

| gнσѕт a răspuns:

Poti sa le vinzi ca distribuitor, dar cu acte in regula.