| Tobessjd a întrebat:

Daca as manca in fiecare zi doar salata cam cat as slabi pe zi? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Nu se intampla asa. Depinde si ce fel de salta, depinde daca pui pe ea maioneza, depinde cum reactioneaza corpul tau. In anumite cazuri cu dietele drastice corpul intra in stare de soc si in loc sa dai Jos corpul incearca sa pastreze resursele. O sa te simti obosita, nervoasa si somnolenta dar nu o sa dai jos decat foarte putin.

1 răspuns:
| Plato a răspuns:

Ar fi foarte nesanatos, in primul rand.
Degeaba slabesti daca-ti distrugi sanatatea.