| Hriscu_Georgiana_1998 a întrebat:

Daca as putea calatorii in timp, unde si cand as dori sa-mi traiesc adolescenta?
Poate fi vorba despre o calatorie intr-o epoza storica reala, intr- carte, intr-un film, etc.

1 răspuns:
| IonuţR1995 a răspuns:

Daca e vorba de adolescenta, eu personal as alege viitorul. Deoarece in viitor as avea la indemna mai multe gadget-uri care m-ar putea ajuta cu treburile zilnice, si as putea castiga mai mult timp pentru mine si sa-mi traiesc adolescenta distrandu-ma.