| AleDia a întrebat:

Daca ati putea calatorii in timp, unde si cand ati dori sa va traiti adolescenta?

6 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Adolescenta, tineretea si restul......in Paris, in perioada interbelica. Nici nu am alte optiuni.
De fapt cred ca am fost atunci acolo happy

| MissMisterious a răspuns (pentru michelia):

Exact la asta ma gandeam si eu, a 2 a varianta era Versailles pe timpul Mariei Antoaneta.winking

| michelia a răspuns (pentru MissMisterious):

La mine a fost cindva si Versailles-ul dar pe vremea lui Ludovic al xiv-lea.
Merita vazute ambelehappy

| kiv1990 a răspuns:

Las vegas, si nu adolesscenta dar tineretea

| beatricegolban a răspuns:

Pai cred ca in New York, Paris sau Egipt. Prin epoca moderna...cred.

| sergiubbada a răspuns:

Aledia imi dai sv de admin te rogg

; k?