| FarcasOanna a întrebat:

happy AM O INTREBARE PT VOI happy daca ai putea calatorii in timp unde ai dori sa iti petreci adolescenta? happy

Răspuns Câştigător
| mariutsa1234567890a a răspuns:

Cred ca as vrea undeva, departe de lume, unde nu exista internet, unde nu exista atata rautate, atata ura, atata barfa si din astea!
Cred ca undeva unde as fi doar eu. versurile mele si valurile marii!
Tu?

3 răspunsuri:
| val31989 a răspuns:

As vrea sa plec undeva, unde sa pot scapa de griji, sa nu fie net ..si sa fiu cu prietena mea din copilarie happy
Tu? big grin

| Vampiritza97 a răspuns:

Asi dori sa-mi revad toate persoanele care ma inteleg si sa ma intalnesc cu o pers speciala smug, cam asa :p.
Dar tu?

| FarcasOanna explică (pentru Vampiritza97):

Intr-un loc frumos unde sunt cu amicii mei happy