| K9pInKuTzZaThA a întrebat:

Daca ati avea copii cu nume i-ati da fata si baiatbatting eyelashesbatting eyelashes?

7 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Daca as avea fata i-as pune unul din urmatoarele nume: Camelia,Carina,Gabriela,Mihaela,Melania,Elena,Sonia,Daniela.
Baiat: Mihai,Cosmin,Adrian,Lucian,Codrin, Madalin, Daniel.
Imi plac foarte mult aceste nume.

| BellsC a răspuns:

Fata-...as pune Bella Alice sau Madalina:X le voi combina eu cumva.
Baiat-Edward Claudiu:*sau Razvan...o sa ma consult cu familia cand va fi acel moment:*

| ellalove a răspuns:

La fata ia-s pune numele:Lucia...sau Izabela.si la baiat imi place Mihai sau Elvis:X

| Ciufuliciii a răspuns:

Fata-Alecsa Maria
Baiat-Alecs Razvan Mihai big grin

Exact asa cum vezi scrisbig grin

| MinoreBay a răspuns:

Fata-yasmine kelsy sau ryana baiat-matias

| Catiii a răspuns:

La fats as pune Georgiana, Larisa, Giulia, Cristina, Antonia, Andreea, Monica.

Si la baiat thinking Marius, Claudiu, Madalin, Sebastian, Cristi.

Astea imi plac cel mai mult happy.

| Frumushica_5809 a răspuns:

Nume de fata = adela, ramona
de baiat nu stiu