| Ghindă a întrebat:

Daca ati avea sansa de a-l ruga pe Dumnezeu ceva, care ar fi acel lucru?

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Auzi...
Ce crei tu ca e Dumnezeu? Vreun duh din lampa?thinking
Du-te la Biserica, uita-te la o icoana, si il vezi ca e peste tot.
Putem sa i ne adresam oricand, nu e pe ``azi da maine ba``
Il tot rog de juma de viata.

| BiaSiAtat a răspuns:

Sa fie familia mea sanatoasa si sa am fericita (viata)

| pinkLife4me a răspuns:

Sanse sunt mereu seara cand ne rugam sa ne asculte Dumnezeu, eu ii cer mereu lucruri normale ex sanatate sau chestii aiurea cum ar fi sa ma placa un baiat sau chestii de genu`

| BigV a răspuns:

1) Multa sanatate
2) Dragoste
3) Sa reusesc in afaceri implicit sa reusesc pe plan financiar
4) Sa ii pot ajuta pe toti cei pe care nu am putut din diferite motive.
5) Sa ma impac cu toata lumea!
6) Sa imi mai temperez orgoliul
7) Sa am mai multa vointa in general
8) Sa am mai mult curaj
9) Sa nu ii mai persecut pe cei care nu merita laughing (uneori ma plang cu voce tare si imi descarc nervii pe cine nu trebuie)
10) Sa nu mai fiu mandru
11) Sa ma ierte Dumnezeu pentru toate prostiile pe care le gandesc si le fac la modul general!

| mirunikkk a răspuns:

Noi intotdeauna avem sanse sa-l rugam pe Dumnezeau prin rugaciune, ca El ne asculta de orikt ori ar fi nevoie. funditabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca L-as ruga ceva si as sti ca s-ar indeplinii cu-adevarat, I-as cere sa imi aduca macar pentru 5 minute inapoi matusa mea, care este sus in cer...
Daca as cere prea mult, nu as dori alceva decat multa sanatate, fericire si realizari in viata tuturor cei pe care-i cunosc si nu-i cunosc. Atat! happy
O zi faina si sarbatori fericite!

| Tzoncu a răspuns:

Sa se intoarca in timp si sa sara peste momentul cand a facut pe femeie. Sau mai bine, si peste momentul cand a facut pe barbat. In acest fel, toate "obiectele" s-ar reduce la gradul de roboti care L-ar sluji pe El fara sa comenteze.