| cartofiorrrrrrrrrrrrr a întrebat:

Daca ati avea sansa sa schimbati ceva la voi... ce ati schimba?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La mine nu aș schimba absolut nimic, m-am acceptat așa cum sunt cu calități și defecte.
Dacă aș avea "șansa" să schimb ceva, aș schimba calitatea inferioară a nesimțirii cu calitatea superioară a bunului simț al oamenilor!
O seară plăcută.
Pa, pa.

15 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

As schimba un singur lucru happySa nu mai fiu asa incapatanata si sa accept si parerile altora.happyCateodata fac numai ce vreau euhee hee

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nimic.

| cioko19 a răspuns:

Nimicbatting eyelashes ma multumesc cu mine, asa cum sunt, cu defecte si cu tot.tongue

| SweetCandy a răspuns:

Hmmm...nu ma apuc sa filozofesc pe aici...pai daca as putea sa schimb cv...probabil nu m-as mai atasa atat de oameni...pentru ca mai trz o sa fiu dezamagita...straight face

| ViVi a răspuns:

As avea multe... dar pana la urma cine vrea sa te accepte te accepta cum esti tu
happy

by ana

| Pepper9 a răspuns:

Daca as avea sansa sa schimb ceva...as vrea sa nu ma mai atasez atat de repede de persoanele care nu merita, ca dupa aia tot eu sufar.

| Artemiss a răspuns:

Poate nimic, poate totul.Acum de exemplu nu as vrea sa schimb nimic, dar sunt si momente in care nu ma mai supooort.big grin

| crisS a răspuns:

Cred ca nu as mai vrea sa ma indragostesc atat de repede
( am o problema cu chestia asta)happy

| Lorenyk a răspuns:

La fizicul meu as schimba cateceva, si chiar o sa schimb in curand, in rest, poate as vrea sa fiu mai indrazneata.

| cîrne a răspuns:

Hmm...si tu crezi ca daca ai schimba un singur detaliu, cat de mic, ai mai fii tu? nu...ai fi altcineva, o alta persoana... totusi, eu tot as schimba ceva la mine. mi-as da mai multa incredere in fortele proprii.am pierdut enorm in viata din cauza asta

| Guitarlove a răspuns:

Nimic. Iar cei care nu ma plac, nu stiu ce pierd! happy Chiar ma consider, eu personal, o persoana speciala! Si TOTI suntem asa. Din pacate in ziua de azi... oh go on toti sunt copii. si imaginea conteaza.SUFLETUL unde este? Banii si faima ne-au stricat!

| alexandra_1780 a răspuns:

Pentru ca am suferit foarte mult din cauza bunatatii mele... asta as schimba, nu as mai fii chiar asa de saritoare in cazul unor persoane care doar au profitat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, sincer? Absolut nimic happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, nimic...doar ca as vrea sa trec prin viata ca un aisberg pe Oceanul Inghetat.Cred ca ar fi minunat...