| Dennise_2543 a întrebat:

Daca ati castiga 1000000 mii de euro ce ati face cu ei? Cel mai amuzant raspuns primeste funda si vot.

Răspuns Câştigător
| deniiiii234 a răspuns:

I-asi pregati pana in cele mai mici detalii asasinatul lui Justin Bieber.laughingrolling on the floor

6 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Mi as lua servitori sa imi indeplineasca toate ordinele as manca la mic de jun pranz si seara ciocolata cereale inghetata capsuni cu frisca, mi-as cumpara un iaht, mi as cumpara haine as face hainute pentru cutu meu sa fie si el la moda as face multe nebunii.

| WholeWorld a răspuns:

Sex

| bianca_2073 a răspuns:

Eu cred ca mi-as lua multe lucruri scumpe si as ajuta si sarmanii.

| Metaler a răspuns:

II dau pe Cur*e si prezervative

| sorynshomo a răspuns:

As vrea sa ma uit la ei sai bag in sertar si sa ma uit pana mor la ei si sa zic:hehe am bani sant smecher

| Brokenangel97 a răspuns:

As fi atit de fericit inkit iash da pe foc din greseala apoi mash sinucide :I