| syd2 a întrebat:

Ai fi gata sa omori pentru 1000000 de euro?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Marea majoritatea oamenilor ucid pe gratis zilnic, ba mai şi plătesc ca să ucidă, şi nici măcar n-o conştientizează.

55 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Aş fi gata să ucid pentru o sumedenie de motive. Nu şi pentru bani însă.

| DeathIncarnate a răspuns:

Absolut

| RAY a răspuns:

Depinde pe cine anume

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Nu. kiss cu tine împart banii.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ce dulce esti surioara, daca ma omori cumva sa nu ma lasi singur in gropa sa o omori si pe sti cine, daca nu m-a placut in viata asta macar sa fim amandoi in groapa

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Va fi placerea mea!

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Voi muri fericit draga mea

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Dar nu mori, luam banii după ce îl omor pe Drimmero și plecăm în Bahamas, la agățat.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Super surioara, o sa avem o fantoma pe urmele noastre ce aventura plus fetele de pe TPU care ma vor cauta ca le am lasat gravide

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Slabe sanse sa ma omori...

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Ma ce rau, nu vrei si tu sa ne faci un bine

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Îți schimbi identitatea. Nu te mai știe nimeni.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Fabulos! Ca vreau sa traiesc e o ' rautate'

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Daca te opui fericiri mel si a lui golden ce esti? tu nu ne-ai ucide pentru suma aia a?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Sunt bolnav mintal sa ucid? Dumnezeule...nu ma manipuleaza niste hartii, ce intrebare

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

As vrea eu sa te tin inchis intr o camera si sa isi spun vrei mancare ucide pe x, gratis ai ucide, omul ar face lucruri groaznice pentru banii dar pe net ne dam sfinti mari, ne pierdem viata pentru banii sa fim seriosi

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Sunt animal sa ma tii inchis?

Unii se dau zmei pe net, eu ma dau om bun, sunt unul.
As ucide doar in legitima aparare,, doar daca sunt atacat si si nu am scapare, sau daca cineva ataca ceea ce iubesc eu.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Se pare ca ai destule motive sa omori pe cineva, nu esti animal, era un exemplu man, te invit sa vezi das experiment

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ray,cand cineva iti pune viata in pericol, mai poti fii pasnic si bun?

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Logic ca nu, nici cand x isi omoara familia

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Atunci iese fiara la suprafata, cine zice ca nu ucide pentru dreptatea familiei tale, ori e ipocrit,, ori nu stie sa minta.
In momentul ala nu mai stii ce e in capul si sufletul tau, vrei doar sa-ti faci dreptate

| Freya1 a răspuns:

Ce mai faci cu bani daca mergi pe viata in puscarie?

| syd2 explică (pentru Freya1):

Cumperi judecatorii.

| Freya1 a răspuns (pentru syd2):

Cu toti bani probabil si tu ramai lefter si cu o crima pe suflet

| syd2 explică (pentru Freya1):

Yeah that's true.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu.Pentru de 20x mai mult poate...

| Clorox a răspuns:

As ucide si pe gratis, dar... Da, as face-o cu mare placere.
TPU? De cand naiba ar fi asta o intrebare recomandata? straight face

| Bacemi a răspuns (pentru Clorox):

Eu i-am dat recomandare laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Bacemi a răspuns (pentru BunaAll):

Nu meritam nici înainte

| Clorox a răspuns (pentru BunaAll):

Uite ca ne strecuram printre voi, chiar si cand mergeti pe strada, nu stii daca te intreb cat e ceasul sau daca bag un cutit in tine, ce suspans, nu? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Clorox a răspuns (pentru BunaAll):

Off, te tin la curent daca o sa fiu ridicat de politie, apropo, ai grija pe unde mergi, in special seara... Niciodata nu o sa stii daca va fi ultima ta seara happy

Răspuns utilizator avertizat
| Clorox a răspuns (pentru BunaAll):

Draga, pana la dumnezeu te mananca sfintii...

Răspuns utilizator avertizat
| Clorox a răspuns (pentru BunaAll):

Da, ce e cu ea?

Răspuns utilizator avertizat
| GoldenZenith a răspuns:

Nu mă lasă inima, dar incerc.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Si pe mine reao?

| CleanHeart a răspuns:

Doar dumnezeu iti poate lua viata si cu asta am spus tot.

| syd a răspuns:

Bafta cu notificarile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Banii nu sunt o motivatie suficienta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram curios cine naiba a recomandat intrebarea dar cand am vazut cine a primit funda, nu a trebuit sa ma mai intreb laughing.

| L1feDRAIN a răspuns:

Daca primesc mai intii banii.

| cyupaku a răspuns:

Este o intrebare care nu ar trebui sa fie in gandul unor oameni deoarece prima data sunt gandurile exclusa o asemenea gandire si exclus asa ceva

| WhatABeautifulDay a răspuns:

As face-o si gratis daca as avea un motiv si o ocazie.

| syd2 explică (pentru WhatABeautifulDay):

Tu care mai esti?

| Dan193 a răspuns:

Nu. Nici pentru 100 de miliarde pe cel mai scarbos politician. In primul rand e pacat si in al doile, nu-i omeneste.

| Supicadepui a răspuns:

As face-o si gratishee hee

| porcarumadalina a răspuns:

Altii o fac asta si pe gratis.
Nu stiu, depinde pe cine si de ce.

Răspuns utilizator avertizat
| gugugugu a răspuns:

Chiar si pentru mai putin...

| Anamaria123495549 a răspuns:

Nu,deoarece viata este mai importanta decat banii!