| LuCaS91 a întrebat:

am o intrebare pentru voi daca la un moment ati putea da timpul inapoi sa schimbati ceva, ce ati schimba si de ce?

8 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nimic. Ceea ce am făcut în trecut mă reprezintă cel mai bine în momentul de față. Dacă aș schimba ceva nu aș mai fi eu.

| OldSoul a răspuns:

As alege un liceu mai bun, si un alt profil care sa ma atraga mai mult.

| Mayar a răspuns:

Chestii pe ici pe colo, maruntisuri, dar nimic mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as putea da timpul inapoi as reveni asupra unei decizii care imi afecteaza viata in prezent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De-aş mai avea o singură şansă să schimb tot ce a fost. aş folosi-o doar ca să pot retrăi tot şi n-aş schimba nimic.

| KMaddieK a răspuns:

In loc sa le zic unor oameni "buna", i-as scuipa intre ochi.

| SarmalutaPuternica a răspuns:

As schimba atitudinea de multe ori ma gandesc ce fraiera am fost ca n-am facut aia ca n-am zis aia ca trebua sa fiu rea cu aceasta lume scarboasa!

| dream77777 a răspuns:

Timiditatea mea si frica de a vorbi cu oamenii. Acest lucru imi afecteaza viata acum...