| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati fi invizibili pentru o zi, ce ati face? happy

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

M-as uita in oglinda big grin

| Libelle a răspuns:

Ah,Doamneday dreaming

As pleca fara sa stie nimeni unde(nici macar eu)

| Rustin a răspuns:

Asi trag cu ochiul linistit sa imi vad colega goala fara ca eu sa suport vreo consecinta
intru intr-o banca si iau vreo 100 000 euro
asi intra in Parlament si i-as impusca pe toti papitoii care conudc tara
as incerca sa ma uit in oglinda

| AnGeL a răspuns:

Hmmmmmmm! O intrebare buna
pai cred ca mi-as face de cap
si m-as razbuna pe toti prifesorii aia nesuferiti

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Cate n-as face...
Prima data as face niste farse tuturor persoanelor pe care le cunosc si care ma enerveaza sau nu le prea suport (in special catorva colegi devil ). Apoi as pleca undeva... nu stiu, undeva unde n-am mai fost. Si cred ca m-as uita si prin catalogul de la scoala sa fac ceva modificari (desi nu cred ca as face-o) laughing

| sabilopod a răspuns:

As jefui o banca. si as fi invizibila.

| Elly213 a răspuns:

Daca iti raspund la "ce as face?" as scrie pana maine dimineata-->dar iti raspund cu o intrebare-->Ce n-as face?laughing

| IreneIsHere a răspuns:

Pai, mi-as da seama ca nimeni nu ma vede, ca orice as face nu ar avea rost straight face dar eu as vrea sa sperii lumea. sau sa imi pun o palarie si toti sa dea pe pc/tv/siteuri "palaria zburatoare ataca!" laughing