| me_5148 a întrebat:

Daca ati fi pusi sa alegeti intre un baiat frumos, dar care sa se comporte cu raceala, cu indiferenta, sau un baiat urat fizic, dar tandru, afectuos, iubitor, ce alegere ati face? Sincer!

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Poi il alegi pe cel urat avand in vedere ca frumusetea e trecatoare si el se poarta frumos cu tine, da. dar totusi ramai neimplinita., dar eu cared ca toti baietii sunt frumosi, daca fizic arata urat inseamna ca nu stiu ei cum sa se puna in valoare :p si sa arate mai bine., dar pe orice baiat urat il place o fata, poate frumoasa sau poate la fel de urata :p
dar sa zicem ca e urat si se poarta foarte ok cu tine, daca il alegi pe el o sa te obisnuiesti cu ''uratzenia'' lui :p si dupa cv timp orikat de urat ar fi o sa ti se para frumos, mai ales daca are un suflet ok si se poarta afectuos cu tine kiss

deci in konkluzie cel urat :p kiss

24 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Ms de fundita kiss

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu uita frumusetea e trecatoare important e felul cum esti iubita si adorata e foarte greu sa gasesti pe cineva sa fie sincer, afectos si iubitor.

| daii a răspuns:

A doua varianta!
..sincer nu as prefera unu frumos..si sa stea ca statuiaoh go on asa degeaba mai suntem impreuna.

by daiiwinking

| Antrax a răspuns:

Nici una ca in lume nu sunt numa 2 baieti poate o sa gasesc altu care sa imi placa atat fizic cat si in interior.

| Marii a răspuns:

Pe niciunul.

| lola a răspuns:

L-as alege pe cel urat si i-as adopta un look messy, daca m-ar lasa[asa imi place miebig grin]

| demonangel37 a răspuns:

Hmm alegei pe amandoi :d alege-l pe cel caer te yubeste e mai bine asa decat sa alegi pe cel care nu vorbeste cu tine prea des si mai tarziu sa te paraseasca cand nici nu te-ai gandi

| AndreeA_4571 a răspuns:

Caut altul si pe astia ii las! rolling on the floor laughing

| fabiola a răspuns:

De ce trebuie sa alegi intre doua extreme, alege unul sa aiba un pic din toate si in plus sa fie si inteligent!

| Betty18 a răspuns:

Nu as alege pe nici unul eubig grin

daca zici ca te simti neimplinita poti renunta la el(la cel urat care ai zis ca l-ai ales)

succes

| emima a răspuns:

Poi nu conteaza frumusetea important e ca te trateaza cu indiferentwinkingnu eu nu as sta cu un baiat frumos care se comporta rece frumusetea e trecatoarewinkingmai bine cu un baiat mai urat dar care sa ma iubeasca u ce ai alege?

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Ala frumos; x

| Criiss16 a răspuns:

As alege un baiat mai putin frumos fizic care e tandru, afectuos si iubitor, pentru ca oricum frumusetea e trecatoare!

| faranume a răspuns:

Sincer... cel frumos, as incerca sa-l fac sa scape de indeferenta...winking

| thehope a răspuns:

Sincer...de felul meu nu ma uit la fizicul unei persoane...nu zic...admir ce e frumos insa idealul nu e frumosetea...as prefera de mii de ori un baiat tandru care sa stie cum sa se comporte, sa stie cum sa faca fericita o fata, sa ai ce discuta cu el...pentru k in fond frumusetea la un moment dat chiar nu isi mai are rostul si dispare...insa sufletul unui om ramane mereu la fel!

Răspuns utilizator avertizat
| mikella a răspuns:

Sunt de acord k frumusetea e trecatoare, dar las alege pe cel pentru care nutresc sentimente puternice.nu conteaza daca e frumos sau urat.

| g3orgy a răspuns:

Noah... fikeare baiat e frumos in felul luiwinking

| me_5148 explică:

Da, frumusetea trece, dar daca renunti la ea, o sa te simti neimplinit...

| me_5148 explică:

L-am ales pe cel urat si mi-e fb cu el, dar ma simt neimplinita...

| me_5148 explică:

Iti multumesc si eu pentru raspuns.Aceasta e si parerea mea si de aceea ti-am dat fundita...

| ZupperSweet a răspuns:

Sincer pe cel urat pentru ca se zice ca ce e frumos nu e doar al tau ci il imparti cu altele...asa ca mai bine pe cel urat si doar al meu decat pe ala frumos al tuturor... si plus conteaza mai mult sufletul decat frumusetea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heh, te inteleg, cam in aceiasi situatie sunt si eu, nu tocmai, dar oricum
am prieten, suntem impreuna de 1 an si ceva, acum a plecat intr-o tara straina cu tot cu familia sa, insa noi ne kontinuam relatia, in pofida greutatilor
de cand a plecat(1 luna juma), e foarte rece si nu imi prea scrie;
dar il cunosc si stiu ca ma iubeste, caci mi-a demonstrato de nenumarate ori;
insa asa e el, are un caracter extrem de complicatsad, chiar si prietenii lui nu-l inteleg, nu stiu cum sa procedez mai departe, mi-e greu, uneori mi se pare ca "pina aici a fost", insa il iubesc prea mult si nu asi putea fara el(suna cam banal, caci nu sunt o fire ce se indragosteste atit de repede, dar iata ca s-a intimplat)
sper ca totul va fi binehappy
si aici as adauga ca tu nu ai mentionat daca simti ceva pentru vreo unul din ei, daca da atunci trebuie sa-l accepti asa cum e, oricare din ei nu ar fi, e cam greu, stiu perfect aceasta, dar, ce nu se face din dragoste? day dreaming

| Mirela347 a răspuns:

Eu l-aș alege pe cel urât pentru că nici nu știi cât de important este să te facă să te simți iubită. Degeaba e frumos și mitocan, ambalajul se deteriorează.