| dydy22 a întrebat:

Salutare am si eu o intrebare pentru fete : ati sta cu un baiat mai uratel sa zic asa sau sa nu iti placa fizic si sa fie bun la suflet sau sa stati cu un baiat frumos cu banii... si sa va trateze urat dar va rog sa raspundeti sincer

25 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Daca ai spus cuvantul ''bani'', deja le-ai dat pe spate. Potoleste-te!happy

| Flav a răspuns:

@Lora - sa mai salvez din victime.tongue

nony
| nony a răspuns:

Ar sta cu un baiat uratel si sa le iubesca dar au un amant frumos si cu baniwinking Majoritatea cazurilor.

| Alisa a răspuns:

Pai. uite prietenul meu nu e cine stie ce frumusete si nici nu are cine stie ce fizic, dar eu il plac asa si tin foarte mult la el.Si tocmai ca nu e frumos, mama mea nu il accept, imi interzice sa ma vad cu el(eu am 18 ani si el 22), ma cert cu ea, etc.Si daca ii zic ca pe mine nu ma intereseaza frumusetea imi spune sa nu o iau cu vorbe demodate. Dar el nu renunta la mine in ciuda la tot ce se intampla.Si sincer nu l-as schimba cu nimeni, pentru ca el asa cum e urat, fara fizic si etc, stie sa ma faca sa ma simt unica, speciala prin felul lui de a fi, pentru ca are un caracter foarte puternic si un suflet bun. Atunci cand sunt cu el nu stiu cand trece timpul. si frumusetea e trecatoare, dar nu toti gandesc asa desi multi spun ca nu ii intereseaza frumusetea.

| Denisa a răspuns:

Uratel? cat de uratel?laughing nu prea sunt baieti uratihappy sa fim seriosi...fiecare are ceva frumoshappy iar daca caracterul ii este frumos cu atat mai bine:X A. daca nu e frumos ca X sau Y e cu totul altceva. Dar eu una...decat cu un baiat ingamfat si cu bani mai bine cu unul sincer si nu la fel de frumoshappy

| ÅñdRa a răspuns:

Eu una as sta un baiat mai uratel si care sa stie sa ma iubeasca si sa ma aprecieze, frumusetea fizica e trecatoare.Banii poti sa ii castigi cu timpul.

Shin
| Shin a răspuns:

Iti spun eu ca or sa-l aleaga pe ala frumos si cu bani. Si ca sa aiba motiv fata de ele, or sa se convinga ca or sa-l schimbe si or sa-l transforme intr-un baiat bun tongue O sa fie micul lor proiect din care au numai de castigatwinking
Numai bine, Shinwinking

| Tessy a răspuns:

Frumusetea e trecatoare sa stiihappy deci cred ca multe sunt atrase de un baiat care stie sa se comporte, si care stie sa iubeasca.Desi "dragostea trece prin stomac" nu as alege un baiat cu bani, nu cunosc niciunul care sa se comporte frumos pentru ca banii le dau baietilor impresia ca pot face orice.

| Eu4EverX a răspuns:

Cel mai mult conteaza sufletul, iar pe locul 2 e frumoseteahappy

| dydy22 explică:

Hmm stiu ca asta este punctul ala care le atrage. flav sa stii ca daca are bani sta cu ele si se duc si la altele ca isi permite cum sta cu ele sta si cu altele

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Pai.aia cu bani de obicei sunt si mai Prostuti ''sa zicem asalaughing...deci:cu bani, prostut'', trateze ca nu stiu ce.sau mai ''uratel cum zici tu, sa te iubeasca, si sa aiba si ceva in cap`oricum in ochi tai persoana ''iubita'' nu are cum sa para ''urata''. go for it!`winkinghappy

| laraandy a răspuns:

Sincer, eu nu as sta cu un baiat uratel chiar daca este bun la suflet, pentru ca atunci cand vei iesii in lume, alaturi de el iti va fi rusine cu el si il mai faci sa se simta si prost.as prefera unul dragut, sufletist si cu o posibilitate materiala buna.

sa stai cu un baiat frumos si cu multi banii, sa te trateze si urat.hm,nu suna bine, dar"30%poate si mai mult fetelor le plac baietii rai"nu pune la suflet acele vb urate, etc.

Răspuns utilizator avertizat
| SCUFY a răspuns:

Intotdeauna sufletul, frumusetea e trecatoare

| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

Te pot ajuta eu.sincer eu nu as sta cu niciunul... dar daca m-as simti foarte singura l-as alegepe acela mai uratelbig grin

| liubuska a răspuns:

Salut)desigur daca cel cu bani vb cu mine urit nu ma stimeaza nu voi sta cu el si nici n-ar iesi cu el, dar daca baiatul mai uritsel tine la mine, ma respekta si daca mie imi place cum el se komporta cu mine, cum vb si asa mai departe clar lucru ca eu voi sta cu el! eu sa spun sincer frumusetea si banii dintr-o parte konteaza da daca tu nu simti nimic fata de acea persoana nu mai konteaza banii lui sau frumusetea! stii ca frumusetea trece! decvi eu zic ca as sta cu cel care are suflet bun nu konteaza atit de mult fizicul!

| adamrazvan a răspuns:

Daca ai folosit cuvantul bani dragostea nusimai are locul fi sigur de azi femeile viseaza vile, piscne plaja spania italia franta si germania? ce ai. tu daca ai avea bani ai avea iubite c zici? ai putea sao ai si pe angelina jolie...asa ca femeile acolo vin unde este cascavalu sau scuze acum se spune mozarella

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iuby meu imi intrece asteptarile. un baiat cum nu am intalnit niciodata pana acum.Nu m-as fi gandit vreodata ca o sa ma faca sa il iubesc atat de mult.Pt mine e unic si asa va fi mereu. A avut o rabdare de fier cu una ca mine, dar a meritat asteptarile fiindca mi-a cucerit inima si sufletelul cum nici chiar eu nu m-as fi asteptat. pup dulce Alex daca citesti mesajul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m'ar interesa niciodata banii. si nu am trecut niciodata printr`o astfel de situatie. Oricum sufletul. dar mai rar gasesti asa. chiar daaca sunt urati, cea mai mare parte din ei sunt mitocani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fata. daca e materialista as sta cu unu frumos cu bani si care sa o trateze urat. dacă fata cauta dragoste ar sta cu un băiat "urâțel" adica ei nu i s-ar părea urat pentru ca ar vedea frumusețea sufletului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As sta cu un baiat de care sa ma simt atrasa. Daca e frumos, urat, destept, prost nu conteaza, daca ma simt bine in preajma lui e ok. Nu pot nega ca nu mi-as dori sa fie cel mai frumos din lume, sa aiba bani s. a Bineinteles ca aspectul fizic conteaza, ba chiar foarte mult. Lasand la o parte asta fiecare cu opinia sa laughing. Crezi ca pentru toti conteaza sufletul?
Unii nici nu au asa ceva ( ca sa zic ) iar altii sunt prea orbi sa-l "observe". Unele ar dormi in mall'uri, altele nu ar iesi cu tine pe strada daca nu ai avea si chilotii de la armani d&g s. a laughing.
Un baiat sigur pe el, politicos, ingrijit intotdeauna va avea ceva in plus pe langa cel ce zice ca e super inteligent ( dar nu e ), haine de firma, masina, bani, face misto de orice fata, isi da cu o galeata de parfum sa lesine toate in urma lui... iar daca ar fi vorba de un cadou sa ceva de genul, eu, as fii mai multumita cu un bilet la meci sau film decat flori, ciocolatele sau alte obiecte tipice baietiilor.
Revenind la intrebare ta sper ca ti-ai dat seama ce am vrut sa spun si cu ce fel de baiat as iesi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumusetea e efemera, dar inteligenta ramane...as prefera un barbat inteligent cu simtul umorului alaturi de care sa ma simt bine, in care sa am incredere decat un tip cu fite, oricum banii vin si pleaca omul ramane

| o fata a răspuns:

Nu exista oameni urtati doar gusturi diferite

| larisa_4310 a răspuns:

E bine sa fie si dragut cat de cat dar si cu o situatie materiala bunicica...

| dyana86 a răspuns:

Eu las alege pe ala mai uratel decat pe ala cu bani care umbla in floare in floare(eu am avut un prieten de bani gata si ma suna ca azi nu vin ca maine (inventa el ceva) dar am avut si un prieten nu urat dar nici frumos cu care mam inteles ffff bine si era fff atent cu mine papapa