| TVD13 a întrebat:

Daca ati mai avea o saptamna de trait cum v-ati petreceo si cu cine? :S:S:S

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Păi cu părinţii şi cei mai buni prieteni. Cred că aş profita din plin de acea săptămână, numai prin faptul că mi'aş petrece timpul cu ei.
Baftă.

| iakari a răspuns:

Cu familia si cu toti ce mai dragi ruganduma la d-nz sa aiba grija de mine cand revin la el :d logi ca se stie ca nu se ingrasa porcul in zilele de craciun cred ca masi distra cu preteni si asi incerca sa fac ce nu am facut eu niciodata