| tuty a întrebat:

Sall, voi de la ce varsta ati avut iubit?:S:S:S

11 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Cred ca de la 13 ani laughing

| Диана a răspuns:

13 smug laughing (si ce relatie... 2 saptamani rolling on the floor )

| Mihaelutsaa a răspuns:

In clasa a6a big grin

| hehehe a răspuns:

Eu am acum 15 ani. si am avut pe la... 10-11 ani primul iubit. dar nu implica sarutul. abia ne pupam pe obraz.

| deea4u a răspuns:

De la gradiirolling on the floor

| Petronela a răspuns:

Pai de la 14 ani

| Missin`you` a răspuns:

12 ani jumatate smug

| Alexandraaa_8011 a răspuns:

De pe la 12 anihappy

| Alexa_4801 a răspuns:

Cred ca de la gradinitzaaalaughing)

Tu cand l`ai avut pe primul?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la camin( 2 ani) nu stiu daca se poate numi relatie dar mamei ii placea sa ma puna cu un baiatlaughing profitau de noirolling on the floorne puneau sa ne pupam pe guralaughingchestii de genu... oricum baiatul acela s-a facut un super tip acum=p~ are 18 ani sau face acum de curand nu stiu sigur si de 5-6 ani ma chinui sa fiu cu el si nu mi-a reusit decat o saptamana...ma rog am sarit de la sub, scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la camin( 2 ani) nu stiu daca se poate numi relatie dar mamei ii placea sa ma puna cu un baiatlaughing profitau de noirolling on the floorne puneau sa ne pupam pe guralaughingchestii de genu...oricum baiatul acela s-a facut un super tip acum=p~ are 18 ani sau face acum de curand nu stiu sigur si de 5-6 ani ma chinui sa fiu cu el si nu mi-a reusit decat o saptamana...ma rog am sarit de la sub,scuze