| Bris a întrebat:

Daca ati muri si ati aunge fantoma laughing...care ar fi primul lucru pe care l-ati facelaughing?

12 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

As bantui in locurile in care am vrut mereu sa ajung, din toata lumea. Apoi as bantui anumite persoane, speriindu-le pe cele care merita, pana cand ma plictisesc. Dupa aceea, mai vad eu- doar am o eternitate la dispozitie...

| AdrianaSmileBă a răspuns:

As enerva lumeaarolling on the floor si cum zice si TotEuMa as bantui scoalaarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-aş ciupi di obraz, ca să fiu sigur că nu visăz. Apoi totul e secret devil

| vlad89c a răspuns:

Nu vreau sa ajung, dar daca as ajunge, as ajuta oamenii care au probleme, facandu-le viata mai buna, de ex. daca cineva ia bataie, ajunti l-as ajuta sa castige.

| TotEuMa a răspuns:

As bantui scoala unde invat rolling on the floor) mai ales pe profa de mate rolling on the floor)

| mariaidk a răspuns (pentru TotEuMa):

Eu mereu zic caa, profa de mate a mea trebuie sa moara, ucisa de Triunghiuri Isoscel happy

| abcdefuck a răspuns (pentru TotEuMa):

Si eu ma gandeam la felrolling on the floor

| TotEuMa a răspuns (pentru abcdefuck):

Mintile stralucite gandesc la fel rolling on the floor)))) Sau cum era vb aia thinking

| abcdefuck a răspuns (pentru TotEuMa):

Daabatting eyelashes
rolling on the floor

| Loola19999 a răspuns:

Hmm.Mi-as da o palma sa stiu ca nu visez, apoi te-as cauta pe tinee, ca sa afli. devil Mm.Si as bantuii baiatu care a ras de mine, si m-a facut sa sufar. straight face

| Bris explică (pentru Loola19999):

laughing Nici macar nu stii cine suntlaughing.N-ai cum sa ma cauti asa pur si simplulaughing)Ai idee cati oameni sunt pe planeta asta laughing)?/Mai stii poate mor eu inaitea ta si devin si eu fantomarolling on the floor).

| Girl72 a răspuns:

Eeee smug