| Gigiku a întrebat:

Daca ati putea da timpul inapoi, o singura data, ce moment din viata ati schimba?

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

Nimic.
sunt constienta d faptul ca daca pana acum nu mi s-ar fi intamplat ceea ce mi s-a intamplat nu as fi ajuns acum aici.nu imi pare rau d nimic din ce am facut pana acum. poate ca uneori am luat deciziile proaste, dar atunci asa consideram ca e mai bine.nu regret nimic. o data ce am facut ceva si fapta e consumata e prea tarziu pentru regrete.si oricum nu vreau sa imi schimb prezentul, imi e bine asa cum sunt acum, iar daca as schimba ceva din trecut automat mi-as schmba si prezentul si viitorul.

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Momentul in care m-am nascutwhistling

| anka a răspuns:

As mai face un copil imediat dupa primul.

| Denisa a răspuns:

Nu stiu ce as alege. Sunt prea multe momente pe care le-as schimba. Cred ca principalul lucru pe care il regret e ca am avut o relatie si l-am facut pe acel baiat sa sufere. As da timpul inapoi si as ramane cu el doar amici.

| Ioana1984 a răspuns:

Ce as putea schimba eu? Cand sotul meu dupa 4 luni de la nunta a cazut de pe acoperis de la 6 metri, la munca, si a ramas in carut cu pampers, dar cum asa ceva nu se poate viata merge asa inainte cu bune si cu rele.Bafta la toti.

| Nimeni a răspuns:

As schimba comportamentul meu fata de parinti.

| Face2face a răspuns:

Atunci cand l-am evitat pe baiatul care ma placea, si apoi a fost prea tarziu cand mi-am dat seama ca il plac si eu.

| c8ilu a răspuns:

Mi-ar placea sa fiu din nou la gradinita (cu inteligenta si tupeul de acum - irealizabil). cel putin le-as fi dat peste nas viitoarelor ingamfate si motocoase. aaaaah... plus c-as fi avut ocazia sa dau foc la gradinita (era s-o fac odata. long story laughing ). si cum innebuneam educatoarele cu "entuziasmul" meu, si cum il asteptam cu inima cat un purice dimeata, in curtea gradinitei (pe tipul de care-mi placea!), si cum el "fugea" de mineeee, cum ne jucam in ladita cu nisip si "omoram" matzele cu dragostea noastra (zau, le iubeam asa de mult, ca le sufocam!) laughing... nu`s nebuna! cum fumam tigari din guma laughing ce vremuriwinking

| xoBridgetXO a răspuns:

Cand am fost prea timida sa merg la niste copii, chiar daca ei m-au chemat si acolo era un baiat super dragut xD, pe care nu o sa-l mai vad. E din alt oras straight face

| Catzelush a răspuns:

As schimba despartirea cu prietena mea.

| gyovany1313 a răspuns:

Atunci cand am comentat o poza a fostei mele iubite pe netlog...am suferit prea mult dupa despartire.si inca o iubesccrying

| balonasdeguma a răspuns:

Poi atunci cand un baiat mi-a zis sa fiu impreuna ca el si eu am zish Da am stat 4 luni ca el si dupa m-a inselat deja au trecut 11 luni si tot nu la'm uitath m-a facut sa sufar enorm daca asi putea da timpul inapoi iasi fi zis nusad