| Chronicles a întrebat:

Dacă ţi-ar putea fi dată şansa să dai timpul înapoi ca să-ţi poţi schimba viaţa/ceva din viaţă, l-ai da? Şi de ce?

6 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Heii.
Da, l.aș da. Pentru că nu am știut să îmi petrec copilăria.
Am fost prea cuminte, etc. Acum, dacă sunt rebelă, nu mai conteză. sad

| Konata a răspuns:

Da, eu l-as da. Pot spune ca nu am avut destul tupeu si am pierdut foarte multe insa sper ca viitorul imi va rezerva ceva mai bun.

| VanillaCh0c0 a răspuns:

De ce ai da timpul inapoi cand totul se intampla cu un motiv in viata asta? De ce sa schimbi ceea ce esti tu acum? Tot ce s-a intamplat s-a intamplat cu un motiv, si te-a format ca si om, te-a introdus in lumea asta mare. In mare parte, lumea ar da timpul inapoi la fiecare greseala facuta. Wrong, greselile te fac sa fii ceea ce esti azi. Din ele inveti.

| Ashadow a răspuns:

Cred ca nu as face-o. Totul s-a intamplat cu un motiv, in special greselile din care sper ca am invatat ceva.

| prizeFTW a răspuns:

Nu aş da trecutul înapoi.Acum mă simt un om împlinit.Sunt la o şcoală nouă, prieteni noi, amici noi.Mă simt perfect.Parcă am dat jos după mine o haină grea şi veche.

| Sinceritate a răspuns:

N-as face-o, deoarece daca asa a fost sa se intample anumite chestii care nu mi-au placut, s-au intamplat toate cu un rost, orice partea rea are o parte buna! happy