| AnonimA a întrebat:

Daca ati putea sa schimbati ceva la voi ce ati schimba?happy

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Replicile. Uneori exagerez si nici macar nu imi dau seama de astaoh go on
Uneori vorbesc cu toata lumea, alteori zici ca sunt o piatralaughing

| Libelle a răspuns:

Caracterul in principal. Sunt dezamagita de mine.Sunt prea egoista, prea orgolioasa, prea fara suflet si nu stiu de ce. Mi-ar place sa fiu mai hotarata, mai ambitioasa, si mai buna cu cei din jur... M-am saturat sa mi se zica (,)ca sunt rea si nu o sa am nimic de castigat. Absurd dar... poate ca asa si e.

| BeHappyForMe a răspuns:

As vrea sa numai fi asa incapatanata uneori am de pierdut din cauza asta, si sa nu mai fiu credula sa cred ca toti oameni sunt buni ca nu e asa, si fizic picioare le-as face mai lungi laughing) ca-s prea scurte.

| AikkoxD a răspuns:

Eu una, in momentul de fata, nu as schimba nimic. De ce? Pentru ca asa cum sunt, prietenul meu ma adora! Si eu pe el love struck

| RoxAnana a răspuns:

Look-ul. m-as tunde altfelbig grin

| lavynika a răspuns:

Nimic in mod special.Ma multumesc cu ceea ce sunt.

| KidduHerexD a răspuns:

Nimic asa sunt asa vrea sa fiu!kiss

| KidduHerexD a răspuns:

Oricum orice om vrea sa se scimbe daca ar putea dar numai ca uneori e prea greu sa uiti trecutul pentru a memora viitorul!
e si o poveste:
un copil avea o mama si mama a plecat a strabatut munti si toate orasele pentru a se duce la un vrac sa o schimbe sa o faca cea mai frumoasa copilul a asteptato zile bune fara a manca iar cand s-a intors copilul i-a zis:cine esti tu?
eu sunt mama ta!
nu tu nu esti mama mea mama mea nu arata asa perfect!
mama lui s-a intors din nou la vrac pentru a se face normala si cand a venit copilul a imbratisat-o cu mare bucurie asa ca daca suntem perfecti nu mai are rost viata de asta viata e si buna si rea ca sa apreciam lucrurile din jur daca avem zile rele soarele v-a rasari si pe strada noastra asa ca eu stiu ca nu-s perfecta dar sunt unica in lume!
papa!

| тøххynee a răspuns:

Sincer?
...viata de **** pe care o ducem in Romania

| anduta160 a răspuns:

Sa nu mai pun suflet in orice fac.Sa fiu mai indiferenta!

| Raresik a răspuns:

Cred ca caracterul thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As face in asa fel incat sa am mai multa rabdare si sa ma enervez mai greuhee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...parul...as vrea sa fie drept ca sa ma pot tunde altfelbig grin

| alexandruca123 a răspuns:

As schimba aspectul, greutatea si alte chestii