| Teemo98 a întrebat:

Daca ati putea sa va schimbati viata cu a oricarei persoane din lume cu cine ati schimba-o si de ce?

4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Mi-ar placea sa-mi schimb viata cu cea a Mirandei Kerr sau a Vanessei Paradis.De ce? Pentu ca sunt sotiile barbatilor viselor mele Orlando Bloom respectiv Johnny Depp.laughing

| neca a răspuns:

Cu fratele meu geaman

| tsunami11 a răspuns:

Eu mai degraba as schimba-o cu un animal decit cu un om as prefera sa fie ghepard sau lup deoarece au putere si nu depind de altii si isi poarta singuri de grija.

| cretzulina5291 a răspuns:

Gabriela Spanic...e frumoasa, celebra si are un caracter extraordinar...in telenovele in viata de zi cu zi stie doar ea cum e