| GlontulAreMereuDreptate a întrebat:

Daca ati putea schimba 3 lucruri la voi...care ar fi acelea? funda pentru cele mai interesante schimbari happy.

Răspuns Câştigător
| Iustiina a răspuns:

Eu asi schimba :
-aspectul meu
-zambetul
-inaltimeaaa

4 răspunsuri:

Primul lucru care l-as schimba este zambetul, apoi vocea si dupa anumite haine care mama ma pune sa e pastrez >:p

| Crisstinutzza97 a răspuns:

Eu as schimba. temperamentul meu deoarece temperamentul meu e dinamik paratezele dintre picioare x_x si buzele mele par ca ar avea botox

| umbra99 a răspuns:

Eu as schimba punctajul TPU(ca e cam mic)memoria pc-ului(2GBsad ) si alocatia(ca si ea e mica)

| BubbleSweet a răspuns:

Salut...eu as schimba:
-fata
-zambetul
-bustul(este cam mik)laughing