| Graftzoor a întrebat:

Daca ati putea schimba ( Sau Adauga ) 3 lucruri la voi, care ar fi acelea happy

Răspuns Câştigător
| Adrianetc a răspuns:

As dori ca emisfera dreapta a creierului meu sa fie foarte dezvoltata, sociabilitate si cu 20 de cm mai inalt.

| danteewerr a răspuns (pentru Adrianetc):

In viață nu este important să ai cărți bune in mină, este important să știi să le folosești bine pe cele care le ai deja! Degeaba ai emisfera dreaptă a creierului mai dezvoltată și 20 cm mai inalt, dacă tu nu știi să-ți folosești, acum, calitățile tale, dacă știai să ți le folosești acum presupun că nu-ți mai doreai să fii cu 20 cm mai inalt. BAFTĂ.

| Adrianetc a răspuns (pentru danteewerr):

Nu are legatura fizicul meu cu capacitatea de a ma descurca in viata, sau cu emisferele, oricine vrea sa fie mai inalt,

8 răspunsuri:
| Paywa a răspuns:

Mi-as adauga o suma mare de bani in cont.
Lasand gluma la o parte, as adauga mai multa rabdare, atentie si cam atat.

| iPetraAnime a răspuns:

thinking As adauga optimism, aripi adevarate si un inel pe deget.
Nu stiu cat de realizabil este. Adica....cu aripile mai fac ce fac dar cu inelul?laughing

| Graftzoor explică:

Scuzati pentru ca nu am scris si "?" dar m-am grabit sa-l trimit si am uitat

| JokerV a răspuns:

Mai mult rock si nimic

| danteewerr a răspuns:

Voce ca a lui Adrian Copilu Minune, talent ca Leonardo Da Vinci, umor marca Fanttorzi, și cam atît!

| anonymouse01 a răspuns:

Asi schimba : comportamentul, increderea in mine, superficialitatea