| FunkySmile a întrebat:

Daca ati putea schimba ceva in viata voastra care ar fi acel lucru? Bye

Răspuns Câştigător
| JustShadows a răspuns:

Buna!happy Nu as schimba nimic in viata mea, pentru ca orice schimbare as dori sa fac ar fi pentru binele propriu si persoanl, si asta ar inseamna sa nu-mi accept greselile si consecintele faptelor pe care le-am facut, le-au facut sau le vor face cei dragi mie. Iar daca Dumnezeu ne-a dat asa, cu aceste greseli, cu puterea de a sti sa le reparam, atunci asa sa ramana!
Singurul lucru care mi-ar fi placut sa fie altfel, dar la intreaga lume, ar fi ca fiecare sa simta iubirea, si sa stie s-o-mparta, dar si acest lucru trebui muncit, deci nu as schimba NIMIC! Se spune asabig grinaca Dumnezeu ne-a dat aceasta cruce s-o ducem, inseamna ca suntem capabili s-o facem, deci s-o purtam!
Ai grija de tine!happy

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Anul in care in care m-am nascut:http://www.youtube.com/watch?v=vc2jDz6w-r4

| AnaisC a răspuns:

Tara de 2 lei gauriti in care traiesc... m-as duce naiba in America macar acolo stiu ca ma inpusca naiba ca pe Kennedy, da macar nu ma chinuie ca aici...

| Диана a răspuns:

Mi-as schimba parintii. straight face

| liongirl a răspuns:

Bună!happy
Probabil că cel mai "BRUSC" mod ar fi fost să nu mă fi născut.Al doilea ar fi fost să am un alt tată căruia să-i pot zice tot ce am pe suflet, să simt căldura celui de-al doilea părinte foarte important de altfel, pentru fiica lui.Deci, într-un final, aş zice că singurul motiv ar fi în legătură cu tatăl meu.happy
Bye!kiss

| master_3159 a răspuns:

Sincer nu as schimba nimic, posibil doar modul in care discut cu restul lumii atat, uneori imi dau drumul la gura fara sa realizez ce fac pentru moment dar dupa un timp reactionez ce am facut si uneori cand imi cer scuze dar este prea tarziu.Pa-pa.

| Misssy a răspuns:

As avea mai multa grija de mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inaltimeaa.

am 16 ani si 1. 60 crying --is fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Concret, la viata mea nu as schimba nimic.
Dar cum viata iubitului meu face parte din viata mea, as vrea ca prietenul meu sa nu mai plece in strainatate, alceva nu cred ca as schimba.