| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati schimba un sigur lucru din viata voastra, care ar fi acela? De ce? happy

2 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Perioada care mi-a marcat viaţa.Cred că e evident de ce... Vreau să scap de umbrele trecutului, să alung teama şi să păşesc mai departe încrezătoare în forţele proprii şi în ziua de mâine.

| Just1dream a răspuns:

Vreau sa sterg ziua in care intreaga mea viata si-a schimbat cursul firesc pentru a putea fi mai increzatoare in eternul mister ce se numeste viitor