| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati putea trece un nume in Death Note, care ar fi acela?

Eu, spre exemplu, l-as trece pe Cristi din Banat (doar ca as avea nevoie de Shinigami-eyes pentru a-i afla numele real laughing) )

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Ma intreb ce s-ar intampla daca l-as scoate din priza pe Kim Jong-un.

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Victor Viorel Ponta.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Doar unul am voie? sad

Pff, nu doresc moartea nimanui, nimeni nu ma deranjeaza atat de tare incat sa-l vad cu mainile incrucisate intr-un cosciug. Nici macar pe Guta, atata timp cat nu ma deranjeaza n-am nimic cu el.

Sau poate pe Romeo Fantastik, asta e mai rau chiar si decat Guta, Salam sau Ciorba.

| MskDesign a răspuns:

Ai grija!
Poate se arde sursa de la PC!