Daca ati vedea un pestisor de aur care v-ar indeplini 3 dorinte, care ar fi acestea?

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

1. Sa am un cerc de prieteni adevarati si sa facem nebunii impreuna, sa ne distram si sa ne bucuram de ce e mai frumos in viata
2. Din acest cerc de prieteni, o fata sa fie iubita perfecta pe care am cautat-o mereu ( aproape perfecta sa zicem )
3. Sa pot avea suficienta intelepciune, pasiune, curaj si nebunie pentru a fi un deschizator de drumuri si sa pot schimba ceva in aceasta lume, sa pot stabili un set de valori.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Sa am 18 ani, sa fiu sanatoasa si bogata!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Dă-mi atâţia bani cât să trăiesc decent tot restul vieţii şi să muncesc de plăcere nu de nevoie.
2. Asigură-mi stabilitate în viaţa emoţională.
3. Lasă-mă să trăiesc câţi ani ar trebui să trăiesc dar să nu îmbătrânesc sau să îmbătrânesc foarte foarte lent.

Răspuns utilizator avertizat
| bluepuff a răspuns:

1. Sa am macar 2 prieteni in care sa pot avea incredere, la care sa pot apela oricand etc.
2. Sa gasesc un baiat care sa ma placa asa cum sunt si care sa tina la mine cu adevarat.
3.Sa fiu mai frumoasa decat o urata care imi fura toti baietii crying. doamne... ce or vedea la deformata aia I don't want to see.

| Fifylici a răspuns:

1.Sa fiu sanatoasa
2.sa fiu mai intelegatoare si calma
3.sa se marite sora-mea mai repede

| MusicisMusic a răspuns:

Hm... ce usor e:
1.Sa imi vad viitorul peste 10 ani
2.Sa imi aduca aminte cum arata mama mea biologica si sora mea
3.Sa ajut cat mai multe persoane.

| Vero1996 a răspuns:

3. Un Samsung Delphi [imi doresc de foarte mult timp unullaughing]
2.Sa isi revina prietena mea cea mai buna [Ma dispera halu in care a ajuns]
1.Sa ma comb cu baiatu pe care il plac [oricum nu se va intampla neveroh go on]

| Gaviota a răspuns:

1'sa ajung o dansatoare de muzica orientala
2'sa am un prieten bogat si frumos
3'sa merg intr_o tara straina/Paris/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm 3 dorinte zici? pei
1. Sa am toata muzicaa rap romaneasca din viitor