| kleorys a întrebat:

Daca v ati intalni cu un "pestisor de aur" si vi ar indeplini 3 dorinte care ar fi alea?!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

1º Sa treaca timpul odata si sa ma intorc in Romania.
2º Sa imi cumpar masina preferata.
3º Sa ajung sofer pe tir.

31 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

1)-Lei, 2)-Dolari, 3)-Euro

| Hombre a răspuns:

Ah, am uitat, sa-i moara capra lui @Promotie.

| Hombre a răspuns:

Si ultima dorinta sa o vad pe Lora cand se dezbraca, ii dau una din cele trei dorinte.

| Vizitiul a răspuns:

1. Sa nu se indeplineasca nicio dorinta pusa de cei care au postat inaintea mea.
2. Sa fiu sanatos si cu putere de munca.
3. Sa nu mai existe alt pestisor de aur.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
1.Să rămână Cătălin admin.
2.Să nu se mai dea voie să se scrie cu "tz","sh", etc.
3.Să nu mai pună copiii întrebări puerile la categoria ştiinţe şi filozofie.

Baftă!

| AvalohAlyn a răspuns:

1.Sa fiu sanatos
2.Sa am credinta puternica
3.Sa fiu fericit.

Imi doresc lucruri morale si importante nu bani sau lucruri materiale.Consider ca cele morale sunt cele mai importante din viata.Numai bine

| mihaibrasov a răspuns:

Prima dorinta ar fi sa mi se indeplineasca un miliard de dorinte, si apoi, incet-incet, m-as gandi la ele.

| NoChanceForUs a răspuns:

Hm...un inel care sa imi indeplineasca toate dorintele si care sa stea mereu la mine, sa nu-l pot pierde.Si a treia dorinta ramasa neutilizata.sa mai am un inel d-asta de rezerva!

| Dmonik a răspuns:

@NoChanceForUs, schimba nick-ul in Rumburak si ti se va indeplini!
@papa, poti sa-mi indeplinesti si mie o dorinta? Vreau un card de libera trecere in Biblioteca Vaticanului.

| NickiMinaj a răspuns:

Daca tot suntem pe 'felie', pot sa ma intalnesc cu scufitza rosie? pliiiiiiiiz! dau... funda. merge? rolling on the floor

Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca...dar nu am eu norocul acesta, prima dorinta ar fi sa castig la loto, a doua sa fiu sanatos impreuna cu familia mea si a treia sa fie pace pe pamant.

| CobraLeon a răspuns:

Sa am dreptul la un numar nelimitat de dorintE!

...restul vine de la sine

| Nicky29 a răspuns:

1) imi doresc sa moara si sa nu mai exista apoi o sa vad cum mi le indeplineste si pe celelalte doua devil

| VeVeriţaa a răspuns:

Nici nu aş avea trei.
Doar una singură: să îmi îndeplinească toate dorinţele pe o durată de minim 80 de ani.
Cine l-a pus să-şi ia un astfel de job? Să suporte consecinţele acum.

| DrugFree a răspuns:

Sa descopar toate creaturile ciudate ( ex : yeti, bigfoot, monstrul de zmoala etc... )

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

De fapt, as avea doar una- sa'mi permita sa'mi mai pun 100 de dorinte :p

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

1)sa mai am inca 1 dorinta
2)sa mai am inca 1 dorinta
3)sa mai am 100000 de dorinte laughing

| nom a răspuns:

Sa am sanatate
sa fiu iubita
sa fiu bogatatongue

| shhhs a răspuns:

1.Ca fata inexistenta pe care o iubesc sa existe big grin.
2.Sa aflu de ce mi se intampla atatea lucruri stranii frecvent :-s.
3.Sa am parte de si mai mult mister.

| andragrigoras2000 a răspuns:

1.sanatate
2.intelegere si iubire in familie
3.note bune la scoala.
funda?big grin

| Kqzu97 a răspuns:

1.Sa scap de scoalalaughing

2.Sa fiu majoralaughing

3.Sa plec jungla:Xlaughing

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Nu stiu cam asa.
1-Eu si cei dragi sa fim nemuritoribig grin
2-Sa am tot ce imi doresc
3-Ultima cred ca ar fi sa ii spun pestisorului sa-mi mai indeplineasca vreo 9999999... dorintebig grinrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io i-as cere sanatate.da e pelicuros.un cavaler, i-a cerut sa -i faca o p.a mare cat a calului.si pestisorul i-a indeplinit dorinta.cand a ajuns acasa si s-a uitat, a lesinat.calul lui era iapa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca m-as putea hotara, nu ma pot rezuma la trei dorinte. Vreau sa fiu dumnezeu...nup, e prea naspa, m-as simti stanjenit sa veghez fiecare nemuritor si e al dracu de plictisitor.
Cel mai inteligent om din lume, nup...ma uit si sunt chiar invidios pe cat de fericiti sunt cei fara creier.
Sa fiu papa, sa ne gandim...o daa! asta vreau, si unde il gasesc pe pestisor? sper ca ai postat din proprie experienta pentru ca noi aici pe TPU, avem o linie bine definita intre nebunie si paranoia.
acum sa filosofam despre pestisor, e manelist cumva? cat de stupid e sa te cheme "pestisorul de aur"? se puteau alege diferite nume fara sa-ti etalezi culoarea solzilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu sunt papa, acum caut pestele, am cumparat din mall ceva la conserva, poate e de aur si mai e viu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-l puna dracu sa se intalneasca cu mine ca vede el ce patseshte,auci ma vede consiliera erotica si ma spune lu Tenitsa, adica pateste pardon! doamne unde mi-a fost capul de am putut gresii? prea multi pupiincuristi pe site, ai auzit pestisorule? si sa se interzica citatele de Nicu Paleruwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Sa-mi indeplineasca toate dorintele pe care le voi avea in tot restul vietii laughing
de restul nu mai e nevoie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Pace-n lume.2.Sa fiu cel mai bogat om din lume.3.Ca persoanei de care-mi place sa-i placa si ei de mine.

| acestaesteunnume a răspuns:

Pai
1)sa am primul sarut cu un cinevaday dreaming(acel cineva stie)
2)sa fiu un designer vestimentar de succes!
3)sa mai am 5 dorinte
4)sa am un inel care sa imi indeplineasca cate chestii vreau eu
5)sa nu pierd inelul
6)sa creez masina timpului
7)sa fiu buna la matematica
8)sa am un inel de rezerva
iar restul care o sa mi le indeplineasca inelul...una dintre ele este ca eu si familia mea sa fim sanatosi!happy