| ionel82 a întrebat:

Daca aveti de invatat o poezie grea pentru saptamana viitoare (adica vineri) si aveti si emoti a da si spuneti la galeria moll ce faceti?

Răspuns Câştigător
| Danielllle a răspuns:

O invat, si o spun.happy
incearca sa-ti imaginezi ca nu e nimeni in sala cind o spui sau ca nimeni nu e atent la tine in momentul dat, sau la satisactia(daca asa se poate numi) pe care o vei avea dupa ce o vei spune
anyway faptul ca o vei spune iti va ajuta pe viitor sa fii un pic mai increzut/a si sa nu ai atitea emotii.