| ancaanca a întrebat:

Scuzati categoria da nah.
care sunteti acum a8a si aveti saptamana. viitoare examenele. credeti ca o sa fie greu?
aveti emoti?
va este frica de examen?
dau funda. rasp care imi plc tongue

Răspuns Câştigător
| xxdd a răspuns:

Eu personal nu am asa de rau. :d am lucrat destul de mult si nu cred ca va fi greu. +subiectele seamana intre ele

Mai mult ca sigur ca la matematica la sb 2 va trebui sa desenam ceva la primul exercitiu, vom avea exercitiu cu cmmdc/cmmmc, o sa avem si o functie s`o reprezentam. la sb 3 sper sa fie piramida sau cub laughing. si probabil va trebuie sa aflam al/at/v.thinking

la romana. opinie. thinking text nonliterar...

thinking

eu abia astept sa scap :d

6 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Pai depinde trebuie sa inveti si sa ai mare incredere in tine.ca vei reusi increderea in propria fiinta conteaza cel mai mult nu trebuie sa lasam ploaia de critici sa ne siruiasca pe ceafa asa frica va trece de la sine si doar invatant mult si dorind sa fi cel mai bun vei reusi daca iti place dai funda daca nu, nu eu am vrut sa te ajut ciao si mult succes mai departe

| bby a răspuns:

Eu una am emotii laughing
tot invat cand la romana cand la matematica I don't want to see poate nu e greubatting eyelashes daca faci testele propuse o sa iei cu briowinking

| RobyAdy a răspuns:

Buna Anca! Imi cer scuze, daca te jignesc! dar nu iti zic cu rautate! Ar fi bine sa pui putin mana pe gramatica si sa mai inveti sa scrii! Ca e posibil sa pici examenul la romana!,, Emoti" se scrie corect "emotii". Inca o data, scuze, daca te-ai simtit ofensata! Multa bafta la examene!

| mady_8925 a răspuns:

Am putine emotii, e normal...
Dar ne vom descurca.Trebuia sa ajungem si aici.

Multa bafta:*

| CrystinaX a răspuns:

Eu una tremur din toate incheieturilerolling on the floor

| csilla_6409 a răspuns:

Emotii normal ca am pentru ca notele obtinute ne vor ajuta sa ajungem la liceul dorit sau poate ca nu. De examenul in sine nu mi-e frica pentru ca am mai dat un examen anul acesta la engleza si m-am descurcat. Daca va fi greu sau nu examenele ramane de vazut. Succes tuturor la examene si sper sa ajungeti la ce liceu doriti.