| brutmunt a întrebat:

Daca azi mi-am pus pierce in limba si fumez o tigara, se intampla ceva?

Răspuns Câştigător
| FreeOzy a răspuns:

Tu acum iti faci griji cand ti-ai pus pierce.Normal ca o sa-ti faca rau si nu numai la limba ci la tot organismul.Cred ca ai mai auzit asta de mi de ori si nu bagi in seama dar cunosc pe cineva care i-au venit mintile la cap dar prea TARZIU

1 răspuns:
| ionutalex13 a răspuns:

Fumatul in sine este foarte nociv.risti foarte mult.esti predispus la infectii mult mai des datorita piercingului. sper sa te lasi pentru binele tau