| XDead a întrebat:

Am si eu o intrebare :d. Cate saptamani trebuie sa stau fara sa fumez daca mi-am dat pierce in limba? Sau are ceva daca fumez? Pentru cunoscatori si ceva sfaturi daca ati putea sa-mi dati happy Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alexaaandraaa a răspuns:

Incearca sa te abiti macar cateva zile, iar dupa cred ca nu are nimic. Succes! puppy dog eyes Pup!:*

| XDead explică (pentru Alexaaandraaa):

Pai m-am gandit sa nu fumez pana luni laughing deci 3 zile sper sa fie ok. merci :*

| Alexaaandraaa a răspuns (pentru XDead):

E ok. Nici eu nu pot sta mai mult de 2-3 zile fara. laughing Pup!:*

| XDead explică (pentru Alexaaandraaa):

big grin

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă poţi să te abţii până se vindecă total!

| XDead explică (pentru onasis1961):

Pai aia e ideea ca nu prea pot big grin

| onasis1961 a răspuns (pentru XDead):

Să-ţi spun ceva hasliu.O cunoştinţă într-o situaţie similară trăgea din ţigare pe nas, zice să nu aibă limba contact cu fumul!

| XDead explică (pentru onasis1961):

Hahaha, da e si asta o chestielaughing Ma gandesc ca daca am o igiena adecvata dupa ce fumez n-ar avea ce sa afecteze thinking