| Kittyzzz a întrebat:

DAca bag cartela de la modem in telefon, va merge? Voi avea cost suplimentar? Sau ceva de genul?

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Merge, dar nu poti efectua apeluri, pe unele abonamente de date insa poti primi apeluri/sms-uri, de pe unele si trimite insa cu cost suplimentar. Internetul va merge in acceleasi conditii ca si pe modem, daca pe modem nu ar fi facut cost suplimentar nici pe telefon nu va face. Nu uita de setari, sa pui la apn, user si parola la fel ca si pe modem.

| DarknessPulse a răspuns:

Depinde ce optiune ai si pentru ce o folosesti. Eu ma de la Orange un modem cu cartela, optiunea cu 3 gb viteza mare apoi nelimitat cu 126kb/s. Nu mi-a creat niciun cost suplimentar. Sper ca te-am ajutat! happy