| Denf333r4 a întrebat:

Dacă când am făcut baie am făcut masaj la penis și de abia m-am spovedit mai este pacat dacă a fost involuntar?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Mai, stai linistit pentru ca nu este niciun pacat sa te speli bine in zona intima.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te-ai spovedit. Nu te cred.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zi că e o gluma întrebarea asta. Te rog, zi că e o gluma ....hahaha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e pacat sa te speli

| Xox0 a răspuns:

Masturbarea nu e un pacat cum nu e nici masajul, nici atingerea zonei aleia

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Ba ce

| Denf333r4 explică:

Am vrut sa zic dacă când îmi am făcut masaj la penis îmi a ieșit spermă. Este pacat?