| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a întrebat:

Daca cei de la YM! mi-au blocat contul din cauza ca am tastat parola gresit, peste cate zile o sa mi`l deblocheze? Multumesc.

7 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Ti-l tine blocat o zi. Asa mi-au facut mie. happy

| elle_1922 a răspuns:

Nu stiam ca daca tastezi parola gresit iti blocheaza contul.Nu mi s`a intamplat pana acum. Cel mai bine ar fi sa astepti cateva zile sa vezi ce se intampla.

| Filly_6570 a răspuns:

Dureaza 24 de ore sa iti deblocheze contul dar vei avea nevoie in continuare de parola pe care se pare ca ai uitat-o, urmeaza pasii care tii indica cei de pe site pentru a o reseta.

| BlueRose1 a răspuns:

Asa am patit si eu. Pe mine mau tinut cu contul blocat vreo 3 zilesigh frate ce nasol a fost.

| NEC a răspuns:

Mie mi l-au deblocat a doua zi.Bafta big grin

| ashley26pink a răspuns:

Pai cam 3 zile... dar maxim o saptamana
Data viitoare eventual foloseste Remember my ID and passwordwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste 24 de ore vei putea intra pe contul respectivwinking.