| GYGYLATINO a întrebat:

Daca cineva m-a blocat pe facebook si numai pot sa i dau mesaje pot sa incerc sa ma deblochez singur sa-i trimit mesaje din nou fara sa mi sterg cont sau sa fac altu

Răspuns Câştigător
| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

E imposibil, doar daca te conectezi pe contul respectivului dar o sa fie greu sa ii afli parola... Daca nu lasi acea persoana te-a blocat ca sa nu o mai enervezi, las-o in pace ca sigur are un motiv sa te blocheze.

2 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Te-a blocat ea cu un motiv, nu? Atunci de ce o mai cauti? Las-o in pace. Nu poti forta pe cineva sa faca ceva.

| ILoveCats24 a răspuns:

Din cate stiu, nu poti face asta.