| ღRαmøOoღ a întrebat:

Am luat un virus pe facebook si tot trimit mesaje pe facebook si ma cearta lumea. Si chiar daca imi fac un cont nou tot trimit mesaje deala. Ce pot sa fac? Cum sterg virusul?
URGENT! Va rog

Răspuns Câştigător
| LavsKitty a răspuns:

Instaleaza-ti Malwarebytes Anti-malware, scaneaza si`o sa ti-l gaseasca. E cel mai bun, gaseste toti virusii dupa facebook si yahoo pe care antivirusul nu`i gaseste.

| ღRαmøOoღ explică (pentru LavsKitty):

Aha...dar inca mai scaneaza, scaneaza de 24 min. Cat dureaza? Si cand se termina se sterg toate mesajele?

| LavsKitty a răspuns (pentru ღRαmøOoღ):

Nu; nu se sterg mesajele, nu o sa se mai trimita happy dureaza o ora, o ora jumate destul de mult. ai rabdare

4 răspunsuri:
| NeimaginabilA a răspuns:

Clear cache+cookies+temporary files

| DiannaDia a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Cum le sterg? unde dau?