| BadGirl28 a întrebat:

Daca cumpar un bilet pentru concert online mil aduce acasa si ii dau banii atunci?

3 răspunsuri:
| MetalForever a răspuns:

Depinde,poate iti da un cod pe care il duci la casierie...sau un formular care trebuie imprimat..sau prin curier..depinde prin ce metoda iti alegi tu.

| Portocalaaa56789 a răspuns:

Probabil ti-l lasa la posta sau daca ai comandat prin curier, ti-l poate aduce si acasa happy Si da, banii ii dai pe loc. [adica atunci cand te duci sa il ridici de la posta sau daca vine curierul acasa].

| DeDe16C a răspuns:

Nu,trebuie sa mergi la posta sa ti-l ridici, din cate stiu eu! happy Bafta!