| paulica123 a întrebat:

Daca dai la liceu la profilul Stinte Sociale Istorie unde te-ai putea duce mai departe la ce facultate din Cj si ce te-ai putea face?
Funda! Multumesc anticipat :*

1 răspuns:
| Alexaaandraaa a răspuns:

Poti da la orice facultate vrei tu. Daca vrei o facultate cu profil uman sau una cu profil real. Nu te afecteaza cu nimic profilul la care esti in liceu. Conteaza sa stii ce vrei sa faci si in cazul in care la facultatea respectiva se da examen de admitere trebuie sa te pregatesti. Eu de exemplu am facut liceu cu profil real si am dat la facultate cu profil uman. Acum decizia iti apartine. Succes! puppy dog eyes Pup!:*