| Neymar2 a întrebat:

Profilul stinte sociale este o alegere buna?

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Da! faci cate putin din fiecare si bacul se da la mate din M2, deci mai usor!

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Depinde.Oricum cel mai bun profil este si va fi intotdeauna mate-info.Deci orice profil pe real merge.Tu nu trebuie sa te gandesti ce va fi mai usor la bac,trebuie sa gandesti ce facultate si ce meserie poti face odata ce ai fost la profilul asta.
Daca nu te descurci cu mate si vrei la uman,stiinte sociale e bunicel...Dar mie personal nu mi se pare o alegere buna.Dar daca
nu te descurci deloc la materiile exacte, atunci du-te la uman, ca pe real nu tii pasul si o s-o tii numai in 3 si 4.