| anonim_4396 a întrebat:

Daca desenez bine pe hartie, cu creion, dar pe laptop nu desenez deloc bine, tablita grafica m-ar ajuta?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine incearca photoshop scanezi imaginea facuta la mana si in laptop o modifici cum vrei cu acel program.

| UPT a răspuns:

Foarte mult. Gandeste-te ca tot ce desenezi tu pe hartie ar arata identic si in format electronicwinking

| iTami a răspuns:

Te-ar ajuta tablitza.eu am una si e ca si cand as desena in creion, doar ca o fac pe computer. sper sa-ti cumperi

| mjr2011 a răspuns:

DA,eu am una si e mai bine.Dar trebuie sa ai si un program mai specializat, nu Paint ca ala-i varza.Eu am Gimp, ceva cam ca Photoshopul dar nu costa.
PS.Ti-ai postat pe undeva desenele?, ca si eu ma pricep si vreau sa vad cum faci si tu

| Yep a răspuns:

@ButelieNuEtrol
A?-.-

| ButelieCuPetrol a răspuns:

Faci un comic? Pune-ma si pe mine! Pls, pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls psl psl pls pls pls pls pls pls pls...(sarcasm)

| ButelieCuPetrol a răspuns:

Faci un comic? Pune-ma si pe mine! Pls, pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls psl psl pls pls pls pls pls pls pls...(sarcasm) si intra pe mess!